Galeria: Zielonka-Skalnik


  Zielonka Gamar Wrząsowice - Skalnik Trzemeśnia 

15.08.2012 Środa godz. 17:00

2 : 1 (1:1)

bramki: Turcza  (z karnego), Kornio - Kasprzycki (z karnego)


   

 

     W drugiej kolejce A klasy Zielonka podejmowała na własnym boisku drużynę Skalnika Trzemeśnia. Wynik spotkania po karnym podyktowanym na Czechu otworzył Turcza. Następnie kilku dogodnych sytuacji nie wykorzystali kolejno  - Grzesiak, Czech i Filipczyk co zemściło się w postaci bramki dla Skalnika. W polu karnym Zielonki faulował Czech a zawodnik Skalnika bezbłędnie wykorzystał jedenastkę.

   W drugiej połowie warunki dyktowała już Zielonka. Stworzyła sobie ona kilka dobrych sytuacji po których powinna paść bramka. Z 2 metrów na pusta bramkę przestrzelił Proficz (!), sytuacji sam na sam nie wykorzystał Turcza, dobrą sytuację strzelecką zmarnował też Czech. Natomiast bramkę na wagę trzech punktów zawdzięczamy Piotrowi Kornio. Chwilę po wejściu na boisko wpadła bramka która została zapisana na jego konto.  W sytuacji podbramkowej piłka strzelona przez jednego z zawodników Zielonki odbiła się niespodziewanie od dezorientowanego  Kornio i wpadła do bramki.

 

   Warto podkreślić bardzo dobrą postawę bramkarza Zielonki, którym w tym meczu był Michał Jurek. Zawodnik na co dzień występujący w drużynie juniorów bronił w tym meczu bezbłędnie i kilkoma świetnymi interwencjami uchronił nasz zespół od utraty gola. Śmiało można przyznać iż  godnie zastąpił pauzującego za czerwoną kartkę z meczu z Clavią - Konrada Wróbla.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć z tej strony bez zgody autora zabronione. autor: Grzegorz Mączeński


Realizacja: www.meganet.com.pl