27.10.2013 niedziela godz. 14:00

1:2 (0:2)

bramki: Mrowca, Piszczek

Zielonka: Ł.Jałocha - M.Prorok, P.Matyas, A.Miśkiewicz, P.Turcza, B.Mrowca(75min. J.Brożek), M.Mikołajczak, D.Gniadek, B.Filipczyk(85min. J.Jałocha), J.Piszczek, P.Kornio(80min. K. Musiał).

W meczu kończącym rundę jesienną A klasy, Zielonka Gamar Wrząsowice grała w Tęczynie z tamtejszym Toporem. Mecz kontrolowała głównie Zielonka, strzelając już dwie bramki w pierwszej połowie. Po zmianie stron Topór chcąc strzelić kontaktową bramkę przez pierwsze 15 min przycisnął naszą drużynę i w efekcie strzelił bramkę na 1:2.

I na tyle było stać obie drużyny, mecz zakończył się 1:2 na kożyść Zielonki. Nasza drużyna powinna tych bramek strzelić znacznie więcej, gdyby wykorzystała choć połowę 100% okazji których w tym meczu miała. Sam na sam oko w oko z bramkarzem stawali - Kornio(4x), Filipczyk (2x),  Turcza (1x) Piszczek (1x) !! I niewykorzystali ani jednej z tej dogodnej sytuacji.