14.10.2012 niedziela godz. 15:00

6:2 (1:0)

bramki dla Zielonki: Śleboda, Kornio , Nogieć x3, Grzesiak

Zielonka kontynuuje swoją zwycieską passę i wygrywa kolejny mecz.

Pierwsza połowa to mecz walki. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka okazji do strzelenia gola. Ale to pierwsza Zielonka była bliżej prowadzenia. W polu karnym Iskry faulowany został Nogieć a jedenastki nie wykorzystał Turcza którego strzał obronił bramkarz przyjezdnych. Zielonka jednak nie załamała się i wciąż dążyła do prowadzenie co chwilę stwarzając groźne  sytuację pod bramką rywala.  Wysiłki te nie poszły na marne  i to Zielonka mogła cieszyć się z prowadzenia. W zamieszaniu podbramkowym niezdecydowanie bramkarza Iskry wykorzystał Śleboda wpychając piłkę do bramki.  Wynik do końca pierwszej połowie nie uległ zmianie, Zielonka prowadziła 1:0.

Po przerwie na boisku zobaczyliśmy podrażnioną drużynę z Głogoczowa, która chciała za wszelką cenę przechylić szalę zwycięstwa na swoja stronę. Kilkoma groźnymi sytuacjami, Iskra poważnie zagroziła bramce Zielonki. I tak tez po jednej z takiej akcji, "nabity na rękę"  został kapitan gospodarzy Matyas, i sędzia podyktował "jedenastkę", która bezbłędnie została wykorzystana przez zawodnika  Iskry. Zielonka  odpowiedziała błyskawicznie bo już po kilku minutach. Po jednej z akcji Iskry piłkę na uwolnienie wybił jeden z zawodników Zielonki, dopadł do niej Kornio i wspaniałym rajdem znalazł się pod bramka rywala. tam wyłożył piłkę niemal do "Pustaka" Nogiećowi a temu dla formalności pozostało dołożyć tylko nogę. Mamy 2:1 i to prowadzenie troszeczkę uśpiło naszą drużynę. Po kolejnej wrzutce w pole karne Zielonki nasza obrona zaspała i pozwoliła bez większych problemów dojść do piłki napastnikowi Iskry który głową wpakował piłkę do siatki.

I od tej pory na boisku - mimo straconej bramki, rządziła już tylko Zielonka. Po kolejnej dynamicznej akcji Kornio, zagrał on  w polu karnym do Nogiecia który minął jeszcze obrońcę Iskry i wyłożył na piąty metr piłkę do popularnego Cimka który bez większych problemów umieścił ją w siatce. Ładną akcja popisał się też Grzesiak który  poprowadził rajd lewą stroną minął kilku rywali i umieścił piłkę w siatce. Po kilku minutach kolejną ładna akcje Zielonki wykończył nie zawodny tego dnia Nogieć. W końcówce Zielonka miła jeszcze kilka ładnych akcji. Do pustej bramki nie trafił Miśkiewicz, potężny strzał Łukasza Sargi wybronił również bramkarz Iskry. Przepiękną akcją - można powiedzieć że akcja tego meczu - była przepiękna akcja Mariusza Sargi z wykończeniem przez Pawła Nogiecia. Lewą stroną z piłką pognał M. Sarga, na wysokości pola karnego zagrał ostrą piłkę odchodząca od bramki. A nabiegający w polu karnym Nogieć szczupakiem umieścił ją w siatce. Piłka przez Nogiecia uderzona była tak mocno że można było odnieść wrażenie że przerwie siatkę. Bramka ta była niezwykłej urody co nagrodzili kibice bijąc brawa na stojąco.